Somavedic terapie

Somavedic terapie - centrum Praha 4

 

Image
 

Co je Somavedic a jak funguje ???

Somavedic je přístroj, který harmonizuje prostředí ve kterém žijeme

Výborné výsledky Somavedicu jsou podložené vynikajícími zkušenostmi z mnoha biorezonančních center a věrohodně je dokumentují také četné případy vzájemné spolupráce s biorezonanční léčbou BICOM, kdy po nasazení SOMAVEDICU v rámci léčby došlo vždy k harmonizaci nemocí postižených orgánů.Somavedic mění špatná nastavení podle frekvencí z biorezonančních přístrojů.

Zdravotní účinky Somavedicu

Somavedic má pozitivní vliv na tyto zdravotní potíže, způsobené vlivem geopatogeních zón

- nepohodlí na fizické či psychické úrovní

- bolesti hlavy

- bolesti zad

- choroby páteře

- revmatické potíže

- ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí

- nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost

- únavový syndrom, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce

- spánkové potíže, slabost při ranním vstávání - pocit těžkopádnosti, nepokojné sny - nespavost - děti utikající k rodičům během noci, starší mění místo spaní

- nervové poruchy

- trávicí potíže

- chronický katar hrdla a žaludku

- srdeční choroby

- onkologické onemocnění

Somavedic je přístroj, který dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogeních, psychosomatických zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, včetně elektrosmogu. Odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na buněčnou struktůru fyzického těla. Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolismus a spánek. Somavedic je důležitý pro očistu domácího i firemního prostředí.

Modely Somavedicu a ceník

Somavedic Lumen cena 5.445,-Kč

Odstraňuje všchny nežádoucí vlivy všch druhů geopatogeních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spouštění regeneračních pocesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolismus a spánek

Lumen1

Somavedic Quantum cena 7.260,-Kč

Je posílený Somavedic Lumen pro úmístění v prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidi, což je vhodné pro biorezonanční centra, ordinace, masážní a kosmetické salóny, obchody i firmy. Tam kde máme Somavedic umístěn máme velmi pozitivní reference, což mužeme potvrdit dle našeho centra kde je umístěn také Somavedic - Medic. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají na hotelích, kde se často nacházejí všechny druhy zón, o kterých se zmiňujeme. Častá aplikace Somavedicu Quantum je i v automobilech, vřele doporučujeme.

Quantum1

Somavedic Harmonie cena 7.260,- Kč

Obsahuje všechny funkce Somavedicu Lumen a má doplněny frekvence na likvidaci parazitů, virů, bakterii a plísní, vzhledem k nechemické cestě jejich likvidace, účinky nastávají během jednoho až tří měsíců od umístění Somavedicu

Harmonie2

Somavedic Atlantik cena 7.260,-Kč

Upravuje struktůru vody, vlastnosti, pamět a energetický potencionál vody. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku a nedostatečný pitný režim. Dle zkušeností uživatelů SOMAVEDICOVÁ VODA vybuzuje pitný režim, který je důležitý pro správné fungování organismu a dosažení celkového zdraví.

Atlantik2

Somavedic Medic cena 12.100,-Kč

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Harmonie a Quantum. Medic je vhodný pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salóny a pro nemovitosti vestších rozměrů.

Medicnew280

Somavedic Medic - Uran cena 17.000,- Kč

Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Důležité pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu, osvědčil se na místech, kde jsme museli použít pro neutralizaci dva i více kusů Somavedic Medic. Navíc od Somavedic Medic umí harmonizovat vodu -  obdobně jako Somavedic Atlantik.

 Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Medicu, Harmonie, Quantum a Atlantic.

MEDIC - URAN je vhodný pro domácnosti tak i  pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salóny a pro nemovitosti vestších rozměrů

.

Medicuran2

Video Somavedic a Mudr. Pekárek

https://youtu.be/Mfr4ot5dNDg

TOPlist banan

REZERVACE

LIFE STYLE & BICOMTERAPIE s.r.o., Antala Staška 25, 142 00 Praha 4