Reference našich klientů

Paní Jana 54 let problém s nadváhou

Paní Jana se na nás obrátila s problémem větší nadváhy. Po 2 měsíční terapii kde bylo nastaven cyklus 1x týdně terapie nastal u Jany hmotnostní úbytek jak ve ztrátě vody tak i tuku, ale i objemový ubytek v pase v řádu několika centimetrů. Jana dále navštěvuje naše centrum jednou měsíčně pro stabilizaci organismu.

Pan Petr 29 let problém s pervitinem

Pan Petr dlouhodobě užíval pervitin cca 1 gram/den. Po nastavení 3x sezeních a aplikaci přístoje Bicom se Petr zbavil závislosti a ke dnešnímu dni je to 1 rok kdy je čistý a neužívá žádné drogy.

Paní Karolína 32 let problém nadměrného užívaní léku - antidepresiv

Paní Karolína se na nás obrátila s problémem nadměrného užívání léků. Klientka pracovala jako administrativní pracovnice, v té době již měsíc v pracovní neschopnosti. U klientky byl stanoven terapeutický plán na 2x týdně terapie, po dobu 5 týdnů. Již v druhém týdnu u klientky nastala změna 0 prášků, zlepšení nálady, zlepšení psychického stavu a optimismu do života. V pátém týdnu se klientka vrátila zpět do práce a již 8 měsícu prášky neužívá, jen nás informuje jak se jí daří.

Pan Petr 38 let problém se spánkem časté buzení migrény hlavy

Pan Petr  se na nás obrátil s potížema viz nadpis, naše doporučení bylo jednoznačné, SOMAVEDIC MEDIC, po 5 měsících opětovné konzultace u pana Petra nastala velká změna, klidné spaní po celou noc, migrény po 3 týdnech používání SOMAVEDICU ustoupily. Pan Petr v dnešní době vstává do práce plný energie a havně odpočinutý.

Slečna Jana 28 let a paní Karolína 42 let problém nadměrného pocení v podpaží

Obě dvě ženy měly obdobný problém s nadměrným pocením v podpaží, který je velice ovlivňoval jak v osobním životě tak i profesním, propocené oblečení v podpaží, omezený výběr barev u oblečení, snaha maskovat diagnozu nadměrného pocení. U obouch klientek byla použita metoda ELEKTRO ANTIPERSPIRANT, u slečny Jany byl jev nadměrného pocení pozastaven u druhé terapie 2x15 minut a u paní  Karolíny na třetí terapii 3x15 minut. 

Paní Věra Švajcrová komentář na Facebooku Jaromir Zdravi - přepis komentáře

Vyzkoušela jsem Bicomterapii, zatím jsem měla 4 sezení z doporučených 5-ti sezení u pana Jaromíra, a potvrzuji, že to funguje. Přiznám se, že zkouším mnohé nové i alterntivní věci pro zlepšení zdraví a mnohdy zkouším i něco, co by připadalo některým lidem "podivné" či "nenormální". Ale mezi nebem a zemí existuje mnohé nepochopitelné.......všichni s tím máme zkušenosti. Technika jde mílovými kroky kupředu, i počítačová - programy zdraví atd., ani to nestačíme všechno sledovat možná ani chápat. Pro nevěřící Tomáše čestně prohlašuji, že mě tato bicomterapie pomohla. Mimo jiné pan Jaromír je velmi sympatický mladý muž, velmi empatický na klienty, diplomatický, velmi zkušený odborník v tomto svém oboru a je velmi inteligentní. Je na jeho práci znát, že ho to baví, jistě i tím, že vidí výsledky své práce, že to lidem pomáhá, že jeho práce má smysl. Přemýšlela jsem trochu, proč na těchto stránkách (i když jsem v nich dlouho nelistovala) nevidím pozitivní reakce klientů, kteří tuto terapii zkusili. A přišla jsem jen k jednomu vysvětlení, možná se stydí přiznat, že něco, čemu sami moc nerozumí, jakým způsobem to funguje,....že to opravdu funguje. Já se nestydím přiznat, že nevím jak, ale opravdu to funguje. Stačí vyzkoušet a přesvědčíte se také, že je to pravda. /Důležité je, mít tolik sezení, kolik jich terapeut doporučí na daný zdravotní problém, mně také první či druhé sezení ještě zcela nepřesvedčilo o tom , že to funguje. Chce to vydržet a mít trpělivost ...a výsledek se dostaví/.

Paní Irena z Prahy problém neklidné ho dítěte 

Paní Irena se na nás obrátila s problémem svého syna, který se začal v 6.třídě základní školy chovat roztržitě, neklidně, začal mít kázeňské problémy a prospěch se zhoršil o 60%

Po krátké konzultaci jsme zvolili Somavedic MEDIC. Po 60 dnech následovala kontrola, kde došlo ke 100% zlepšení chování chlapce jak doma tak i ve škole, jeho studijní výsledky jsou zlepšeny o 75%. Celkový stav rodiny se uklidnil a harmonizoval i prěs nedůvěru ze strany otce. Po 60 dnech se rodina rozhodla koupit nejnovější model Somavedic MEDIC - URAN. 

Pan Karel z Břežán u Prahy nadměrná váha 

Pan Karel se na nás obrátil s problemem nadváhy přes 30 kg ke své výšce. Po konzultaci a základní diagnostice jsme zvolili 6 x terapii ma přístroji Bicom a 10 x terapii na přístroji Tintortto - lymfodrenážní přistoj. Součástí terapie bylo užívání diagnostikovaných Bachových esencí na míru, připravený mix kořenů z pampelišky, čekanky a lopuchu,  které užíval v podobě odvaru 2x denně. Po 6-ti  týdnech došlo k redukci váhy o 12 kg a k zmenšeni obvodu v pase o 10 cm.

Po 3 měsících se přišel pan Karel pochlubit, že došlo k dalšímu úbytku váhy o 15 kg. 

27 kg váhový úbytek zlepšil panu Karlovi zdravotní stav, zkvalitnil život a to jak soukromý tak i profesní a viditelné je i omlazení.

Pan Karel odvykání kouření - email

Vážení , 25.11.2016 jsem se prostřednictvím vašich služeb rozhodl seknout po 25 letech s kouřením. Upozorňuji, že jsem byl člověk slabé vůle, strašně mi cigarety chutnaly a dodávaly energii v jakékoli situaci. Podstoupil jsem v uvedený den terapii a dnes je to více než 9 měsíců co jsem se nedotkl cigarety. Zažil jsem si v prvních třech měsících strašná muka, která se, ale dala vydržet. Postupně závislost úplně zmizela, ale denně mám mikro sekundu myšlenku na jednoho tzv šluka.
O co mi vlastně jde ? Chci vám moc poděkovat , že jste mi pomohli přestat kouřit, i když velký díl k úspěchu má ta výše zmíněná vůle :-).

Lidi věřte, že mne opravdu nikdy nenapadlo, že bych já přestal kouřit a spousty lidi okolo mne mi nevěří do dnes , že se tak stalo .

Mějte se

REZERVACE

Bicomterapie - shop s.r.o. Antala Staška 25, 142 00 Praha 4

info@bicomterapie.cz