Nadměrné pocení - Elektro Antiperspirant

Nadměrné pocení - Hyperhidróza

Nadměrné pocení je typem onemocnění, které se z větší části dá nazvat onemocnění vrozeným. Pokud se vždy potíte i v relativním klidu a při příjemných teplotách více než obvykle, pokud máte stále studené a zpocené dlaně a chodidla a pokud i při pouhé myšlence a nervozitě Vaše dlaně náhle zvhlnou, mluvíme zde o takzvaném primárním typu HYPERHIDRÓZY. Hyperhidróza nebo nedměrné pocení se dále dělí podle oblastí výskytu (dlaní, chodidel nohou, podpaží, čela, obličejové části)

Jak je zde uvedeno, nadměrné pocení je opravdu nemocí, která je lékařům známá již několik let. Blokace jejich projevů a uvedení výše zmíněných oblastí do takového stavu, aby si postižený jedinec mohl vklidu potřást rukou, neobjevovali se mu stále nevzhledné koláče v podpaží a neměl stále vlhké a sudené nohy byla však do nedávné doby odkázána na dočasný a drahý botulotoxin nebo rizikovou operaci s mnoha vedlejšími účinky.

Oproti operačnímu zákroku, nikoli pouze pozitivní účinky, ale hlavně schopnost úplného zastavení pocení v postižených oblastech jsou u IONTOFORÉZY známy desítky let a její používání se navíc stalo díky přístroji ELECTRO ANTIPERSPIRANT pohodlnou a příjemnější záležitostí než tomu bývalo v době jejích začátků.

IONTOFORÉZA ELECTRO ATIPERSPIRANT byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky v oboru dermatologie a hlavně kooperaci se samostatnými pacienty. Díky tomu mohl vzniknout přístroj nové generace, který dokáže odstranit hyperhydrózu rychle, efektivně a v pohodlí našeho CENTRA ZDRAVÍ PRAHA 4.

To vše s klinicky potvrzenou účinností a snášenlivostí u 100% pacientů. 

Doba, za kterou pocení ustoupí je individuální a pohybuje se v rozmezí 1-4 týdnů.

Terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie...

Nově je jsem pro vás připravily možnost zapůjčení přístroje na terapii z pododlí vašeho domova info na email: info@bicomterapie.cz

REZERVACE

Bicomterapie - shop s.r.o. Antala Staška 25, 142 00 Praha 4

info@bicomterapie.cz