Lymfodrenáž přístrojová

PROČ LYMFODRENÁŽ?

ODSTRANÍ CELULITIDU I KILA NAVÍC?

Lymfatické masáže jsou zázračné! Pomůžou proti bolesti hlavy, maminkám s kojením, zbaví vás celulitidy, obnoví čistou pleť bez pupínků, zajistí vám obličej bez nateklých víček a váčků. Ano, tohle všechno můžete mít, stačí jen uvést do chodu čističku organismu - mízní LYMFATICKÝ SYSTÉM.

Používáme přístroj TINTORETTO, je to moderní a spolehlivý systém komprese nové generace. Zařízení je určeno pro rehabilitační léčbu, při které je požadována mechanická tlaková masáž pro mechanickou lymfodrenáž. Přesnost měření jednotky TINTORETTO umožňuje odblokovat lymfatické uzliny před zahájením tlakové masáže.

Funkce střídavého stlačování a uvolňování zajišťuje správný a pravidelný rozvod čisté krve obohacené o kyslík. Přerušované působení tlaku způsobuje opakované roztahování všech kapilár, což vede k jejich posilování. Buňky získávají energetickou aktivitu tím, že jsou pravidelně zásobovány kyslíkem. Zlepšení činnosti lymfatického systému vede k rychlejšímu vylučování škodlivých látek, například cholesterolu. 

Masážní účinky opakovaným působením jemného tlaku vzduchu dochází k masírování ztuhlých svalů a odstraňování jejich únavy. Tlaková masáž pokožky účinně působí proti celulitidě. Použití přístroje před a nebo po cvičení zvyšuje jeho účinnost.

Efekt protahování  - Aplikováním speciálních návleků na nohy, ruce nebo pas dochází k protahování jednotlivých kloubů, což pomáhá při jejich regeneraci. Efekt hlubokého dýchání  - břišní dýchání. Během terapie je klient nucen dýchat velmi hluboce a bez jakéhokoliv přerušování.

Efekt návleku pro bedra a pas je dobré pro odstranění bolesti beder, zlepšení pohyblivosti a odstranění břišního tuku - celulitida.

POČET PROCEDUR LYMFATICKÝCH MASÁŽÍ JE DOPORUČEN 10X 60 MINUT ALESPOŇ 3X TÝDNĚ.

POTÉ UDRŽOVÁCÍ KŮRY 1X ZA 6 TÝDNŮ PO 60 MINUTÁCH

Kontraindikace

Terapie není vhodná při zhoubném nádorovém bujení, bakteriální infekci, zánětu podkoží, akutním žilním onemocnění, při bolestech břicha neznámého původu, při onemocnění jater, ledvin a štítné žlázy, poruše srdeční činnosti, zeleném zákalu nebo patologickém těhotenství.

REZERVACE

LIFE STYLE & BICOMTERAPIE s.r.o., Antala Staška 25, 142 00 Praha 4